Tarnowianie na Motocrosswych Mistrzostwach Małopolski - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Tarnowianie na Motocrosswych Mistrzostwach Małopolski

W Osielcu odbyła się finałowa III runda Otwartych Amatorskich Motocrossowych Mistrzostw Małopolski o Puchar Prezesa PZM Okręgu Krakowskiego.

Zawodnicy dopisali, w sumie startowało ich 83, w związku z czym wszystkie klasy były obstawione. Zawody same w sobie miały charakter międzynarodowy, gdyż w szeregach startujących byli zawodnicy z Ukrainy, Słowacji i Polski. Do sukcesu zawodów przyczyniła się także piękna pogoda , wspaniała widowiskowa i zacięta walka zawodników oraz rzesze kibiców i fanów sportu motocrossowego.

W zawodach na górze Przykieć brali udział także członkowie TKM Wataha sekcja motocross.

W klasie MX2 10. pozycję wywalczył Damian Dąbrowski, 14. Kamil Czarnecki, a 17. Hubert Podstawski. W klasie Weteran 4. miejsce zajął Zbigniew Kaczor.
W klasyfikacji generalnej po trzech edycjach zawodnicy TKM Wataha zajęli następujące pozycje: