Tarnowianki na podium Mistrzostw Polski Juniorów w Strzelectwie - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Tarnowianki na podium Mistrzostw Polski Juniorów w Strzelectwie

To już kolejny wspaniały sukces dziewcząt z TKS LOK Tarnów ,tym razem na Mistrzostwach Polski Juniorów w Strzelectwie , które odbyły się w dniach 30.06 – 03.07.2010 we Wrocławiu .

Dziewczęta w składzie Anna Cholewiak, Kinga Kołodziej oraz Joanna Misiaszek wywalczyły aż trzy srebrne medale w trzech konkurencjach karabinowych: Karabin sportowy 60 leżąc, Karabin sportowy 3 x 20 ,oraz Karabin pneumatyczny. W kategorii Ksp60 lepsze od tarnowianek okazały się tylko dziewczęta z Waltera Rzeszów, a w kaegorii Ksp 3 x 20 i Kpn 40 dziewczęta z Społem Łódź. Zabrakło szczęścia Kindze Kołodziej, która po pasjonującym finale zajęła 4. miejsce w Kpn 40 oraz dwa 6. miejsca w Ksp 60 leżąc i Ksp 3 x 20 . Ani Cholewiak do 5 miejsca w Ksp3 x20 przy wyniku z finałem 655,9 zabrakło tylko 0,2 punktu. Zajęła ona 8. miejsce.

To kolejny sukces dziewcząt, które poza wynikami sportowymi promują Tarnów swoją urodą, co często na zawodach ogólnopolskich trener zawodniczek ma okazję usłyszeć.