Trampkarki Iskry w półfinale Centralnej Ligi Juniorek! - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Trampkarki Iskry w półfinale Centralnej Ligi Juniorek!

Wspaniały sukces osiągnęły młode piłkarki TS Iskra Tarnów. We wczorajszym meczu, rozegranym na boisku w Woli Rzędzińskiej, tarnowianki pokonały 4-0 (2-0) Football Success Academy Kraków i zameldowały się w półfinale Centralnej Ligi Juniorek U-15.

Trampkarki TS Iskry Tarnów

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla podopiecznych trenerów Michała Jarząba i Jacka Ćwika, które w 12 min objęły prowadzenie po strzale Julii Dziurdzii. Na drugą bramkę kibice czekali również dwanaście minut, w 24 min prowadzenie Iskry podwyższyła bowiem Zuzanna Wróbel.

Bardzo długo zanosiło się na to, że mecz zakończy się dwubramkową wygraną gospodyń, w doliczonym czasie gry tarnowianki jeszcze dwukrotnie pokonały jednak stojącą w bramce rywalek Zuzannę Gniłkę. W pierwszej minucie dokonała tego Natalia Olchawska, a minutę później wygraną naszego zespołu przypieczętowała, wprowadzona na boisko chwilę wcześniej, Julia Damian.

W półfinale, trampkarki TS Iskra zagrają na wyjeździe z młodszymi koleżankami aktualnych mistrzyń Polski seniorek, GKS Katowice. Spotkanie to odbędzie się podczas najbliższego weekendu, dokładny jego termin nie jest jeszcze ustalony.

TS Iskra: Milena Gołąb – Aleksandra Dziurda (64 Wiktoria Krawczyk), Julia Dziurdzia, Natalia Gala, Joanna Horodyska (68 Katarzyna Sowa), Gabriela Krawczyk, Karolina Najberek, Natalia Olchawska, Julia Sieczka, Zuzanna Wróbel (77 Julia Damian), Blanka Zając.