Trzecie zwycięstwo futsalistów UKS Grabówka - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Trzecie zwycięstwo futsalistów UKS Grabówka

Po trzecią wygraną w czwartym meczu sezonu sięgnęli występujący w małopolskiej grupie trzeciej ligi futsaliści UKS Grabówka Tarnów. W meczu rozegranym w hali Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, rywalem zespołu trenera Mateusza Brzuchacza był Spartak Wielkanoc Gołcza/Lewiatan Budzów.

Piłka do futsalu

Lepiej ten pojedynek rozpoczęli gospodarze, którzy po dwóch strzałach Kamila Kuty (4 i 5 min) prowadzili 2-0. W 6 min kontaktowego gola strzelił wprawdzie grający trener gości Paulo Santarosa, ale po trafieniach Kamila Nytki (13 min) i Kamila Kaczówki (14 min), do przerwy nasz zespół wygrywał 4-1.

W 34 min na tablicy widniał już rezultat 7-1. Stało się tak dzięki bramkom zdobytym przez Tomasza Nytkę (24 min), Jakuba Siedlika (29 min) oraz Jakuba Osucha (34 min). Na to ostatnie trafienie goście odpowiedzieli bardzo szybko, bo golem strzelonym również w 34 min przez Vitallija Berezovskyiego. W końcowych minutach obie zespoły zdobyły jeszcze po jednej bramce. Po drugim tego dnia celnym strzale Jakuba Osucha (38 min), wynik na 8-3 (4-1) ustalił w 39 min Damian Skwarczeński.

UKS Grabówka: Amadeusz Kołodziej – Jakub Osuch 2, Kamil Kaczówka 1, Jakub Siedlik 1, Dariusz Rajczyk oraz Kamil Kuta 2, Tomasz Nytko 2, Amadeusz Wajda.