Trzy medale tarnowskich zawodników - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Trzy medale tarnowskich zawodników

Z trzema medalami z turnieju Baltic Muaythai Open 2020 wrócili zawodnicy Thai Gym Tarnów. Podopieczni trenera Rafała Króla wywalczyli dwa srebra i jeden brąz. Zawody rozegrano w Wilnie.

W sumie w sportowe szranki stanęło ponad 500 uczestników z 18 krajów. Tarnowski klub reprezentowali Arkadiusz Krupa i Mateusz Janik, którzy wywalczyli kolejno drugie i trzecie miejsce. Nie zabrakło także Katarzyny Wikierak, która stanęła na drugim stopniu podium.

Trzy medale zdobyte przez tarnowian w Wilnie to dobry prognostyk przez zbliżającymi się mistrzostwami Polski oraz mistrzostwami świata, które rozegrane zostaną w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.