Udane występy w kadrze Wojciecha Dadeja - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Udane występy w kadrze Wojciecha Dadeja

Środkowy rozgrywający „siódemki” Grupy Azoty Tarnów, Wojciech Dadej, z powodzeniem reprezentował barwy naszego kraju w rozgrywanych w niedzielę i w poniedziałek w Szczyrku meczach młodzieżowych reprezentacji Polski i Włoch w piłce ręcznej.

W pierwszym, niedzielnym spotkaniu, podopieczni trenera Bartłomieja Jaszki do przerwy prowadzili różnicą sześciu bramek. Po zmianie stron ekipa z Półwyspu Apenińskiego zaczęła odrabiać straty i doprowadziła do remisu. O wygranej Polski 31-30 (21-15) zadecydowała bramka zdobyta w ostatniej minucie przez Wojciecha Dadeja. Był to jeden z trzech celnych rzutów oddanych tego dnia przez zawodnika Grupy Azoty Tarnów

W rozegranym wczoraj pojedynku rewanżowym, po pierwszej połowie reprezentanci naszego kraju prowadzili różnicą trzech bramek. Po zmianie stron przewaga naszej „siódemki” była jeszcze bardziej zdecydowana i mecz zakończył się zwycięstwem Polski 34-25 (17-14). Wojciech Dadej zdobył w tym spotkaniu cztery bramki i uznany został najlepszym zawodnikiem polskiej drużyny.