Udany koniec sezonu - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Udany koniec sezonu

Bardzo udanie zakończyli zmagania ligowe piłkarze tarnowskiej Unii. Po sześciu zwycięstwach z rzędu zapewnili sobie utrzymanie w lidze i po bardzo słabym początku sezonu (po 12 kolejkach z dorobkiem 5 punktów zajmowali 18 miejsce) udało im się wywalczyć awans o dziesięć pozycji.

Ostatni ligowy pojedynek podopieczni Daniela Bartkowskiego rozegrali w Sandomierzu z Wisłą, która wygrała rywalizację w III lidze i będzie walczyć w barażach z Radomiakiem Radom o awans. Tarnowianie zwyciężyli 2:0, po bramkach: Filipa Wójcika w 74 minucie i Adriana Chłonia w 89 minucie meczu.

WISŁA Sandomierz - UNIA Tarnów 0-2 (0-0)
Bramki: 0-1 Filip Wójcik 74, 0-2 Adrian Chłoń 89.
WISŁA: Wierzgacz (35 Płoskoń) - Ziółek, Oślizło, Beszczyński, Gołasa - Piątkowski, Szepta, Motyl (46 Podstolak), Kosno (63 Adamczyk), Hul (71 Kwiecień) - Pacholarz.
UNIA: Dybowski - Jamróg, Więcek, Pawlak, Węgrzyn - Kamiński (53 Chłoń), Drozdowicz, Hebda (76 Popiela), Tyl (71 Makowski), Adamski (57 Wójcik) - Ropski.
Żółte kartki: Wójcik.
Sędziowali: Przemysław Greń oraz Marek Cisiński, Michał Matyjaszek z Oświęcimia.