Udany początek sezonu judoków Błękitnych - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Udany początek sezonu judoków Błękitnych

Udanie rozpoczęli nowy sezon startów judocy Błękitnych Tarnów. W rozegranych w Wolbromiu, Otwartych Mistrzostwach Województwa Małopolskiego, podopieczni trenera Krzysztofa Sieniawskiego wywalczyli osiem medali, w tym sześć złotych.

Młodzi judocy Błękitnych Tarnów

W kategorii młodzików na najwyższym stopniu podium stanęli Bartosz Bogacz (55 kg) oraz Maksymilian Marcinek (73 kg), drugie miejsce w kategorii 52 kg wywalczyła natomiast Julia Knapik.

Bartosz Bogacz i Maksymilian Marcinek triumfowali także w zmaganiach juniorów młodszych. Trzeci złoty medal w tej kategorii wiekowej wywalczył Arkadiusz Lechowicz, w finale kategorii 66 kg pokonując przez ippon swojego klubowego kolegę, Mateusza Brożka.

Wśród juniorek, najlepsza w kategorii 57 kg okazała się natomiast Małgorzata Rozowska.

Dzieci i młodzież, chcące iść w ślady medalistów z Wolbromia mogą rozpocząć treningi w sekcji judo Błękitnych. Zapisy prowadzone są w siedzibie klubu (ul. Piłsudskiego 32) od poniedziałku do piątku w godz. 17-20.