Udany występ tarnowskich kartingowców - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Udany występ tarnowskich kartingowców

Podczas weekendu na torze w Słomczynie zainaugurowana została rywalizacja w Kartingowych Mistrzostwach Polski i w Kartingowych Mistrzostwach Polski Młodzików.

Najlepsi zawodnicy zawodów kartingowych

Z dobrej strony zaprezentowali się w tych zawodach reprezentanci TTSK K-Team Tarnów, działającego w Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów. W kategorii Junior OK najlepszy w gronie trzech startujących zawodników okazał się Kajetan Gawron. Miejsce na podium zapewnił sobie także Franciszek Belusiak, kończąc rywalizację w kategorii Micro Max na trzeciej pozycji.

Szóste miejsce w kategorii Baby Rok zajął Błażej Rożkowicz, na jedenastej pozycji wśród kartingowców rywalizujących w kategorii Junior Max wywalczył natomiast Kajetan Gawron.

Druga runda mistrzowskich zmagań rozegrana zostanie w dniach 23-25 lipca na torze w Bydgoszczy, uczestników trzeciej, ostatniej rundy Kartingowych Mistrzostw Polski i Kartingowych Mistrzostw Polski Młodzików gościł będzie natomiast Poznań (14-16 sierpnia).