W niedzielę mecz z Kalwarianką - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

W niedzielę mecz z Kalwarianką

W meczu siódmej kolejki czwartej grupy pierwszej ligi futsalu kobiet, TS Iskra Tarnów, w niedzielę o godz. 18 zagra w hali w Dębnie z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska.

Piłka do futsalu

Rywalki, dla których będzie to pierwszy mecz w rundzie rewanżowej, zajmują aktualnie drugie miejsce w tabeli. W dorobku mają 9 punktów, a jedyną stratę zanotowały w ostatnim spotkaniu pierwszej rundy rewanżowej, przegrywając 4-5 wyjazdowy pojedynek z Targowianką Targowisko.

Taki sam rezultat padł w grudniowym meczu w Kalwarii Zebrzydowskiej, w którym gospodynie okazały się o jedno trafienie lepsze od TS Iskra. Spotkanie to rozpoczęło się od trafienia Natalii Olchawskiej (3 min). W 11 min do remisu doprowadziła Patrycja Kudłacik, a w odpowiedzi na bramkę Zuzanny Wróbel (13 min), gospodynie trzykrotnie wpisały się na listę strzelczyń. Wynik do przerwy ustaliła w ostatniej minucie pierwszej połowy, Zuzanna Wróbel. Po zmianie stron padły tylko dwie bramki. W 33 min prowadzenie miejscowych podwyższyła Sylwia Klaja, dwie minuty później wynik na 5-4 (4-3) ustaliła Katarzyna Sowa.