W rewanżu też lepsze były sosnowiczanki - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

W rewanżu też lepsze były sosnowiczanki

Pierwszoligowe piłkarki Tarnovii rozegrały wczoraj na boisku w Woli Rzędzińskiej rewanżowy mecz ćwierćfinału Pucharu Polski. Tarnowianki po raz drugi nie sprostały grającym w ekstralidze Czarnym Sosnowiec i po porażce 0-6 (0-1) odpadły z pucharowej rywalizacji.

Jedyna do przerwy bramka padła w 25 min, kiedy na listę strzelczyń wpisała się Dominika Misztal. Worek z bramkami rozwiązał się tuż po przerwie. W 46 min prowadzenie sosnowiczanek podwyższyła Weronika Zawistowska. Po kolejnym jej trafieniu, w 48 min ekipa Czarnych prowadziła już 3-0. Czwarta bramka dla przyjezdnych była dziełem Martyny Wiankowskiej (61 min). W 74 min zawodniczka ta wykorzystała rzut karny i było 0-5. Wynik meczu ustaliła w 85 min Weronika Zawistowska, notując tym samym hat-trick.