Wisła CanPack znów okazała się lepsza - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Wisła CanPack znów okazała się lepsza

W czwartym w tym sezonie meczu, występujące w klasie juniorek koszykarki MKS Pałac Młodzieży zmierzyły się w hali przy ul. Gumniskiej z Wisłą CanPack Kraków. Był to drugi w tym sezonie pojedynek tych drużyn, w listopadzie ubiegłego roku podopieczne trenera Krzysztofa Wawrzonka przegrały w Krakowie 50-54.

Mecz koszykówki juniorek: MKS Pałac Młodzieży Tarnów - Wisła CanPack Kraków

W pierwszej kwarcie gra miała wyrównany przebieg i odsłona ta zakończyła się dwupunktową wygraną Pałacu. Kolejne dwie „ćwiartki” przebiegały jednak pod dyktando wiślaczek. W drugiej kwarcie zdobyły one dwa razy więcej punktów od naszej drużyny i do przerwy prowadziły 34-27. Po trzydziestu minutach przewaga Wisły CanPack wzrosła natomiast do trzynastu „oczek”, krakowianki prowadziły bowiem 54-41. Ostatnia odsłona znów była wyrównana. Tarnowianki odrobiły jednak tylko jeden punkt, przegrywając 60-72 (18-16, 9-18, 14-20, 19-18).

MKS Pałac Młodzieży: Gabriela Wajda 14, Emilia Wawrzon 13, Katarzyna Śmiertka 7, Gabriela Ramian 6, Sylwia Słowik 6, Katarzyna Śmiertka 6, Emilia Bartoszek 5, Karolina Korcyl 2, Gabriela Kotlarz 1, Inga Hebda 0, Oliwia Iwaniec 0, Aleksandra Kopacz 0.