Wychowanek Unii Tarnów zadebiutował w barwach pierwszoligowca - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Wychowanek Unii Tarnów zadebiutował w barwach pierwszoligowca

Łukasz Lisak - wychowanek Unii Tarnów zadebiutował w barwach pierwszoligowego Kolejarza Stróże ! W dzisiejszym meczu rundy wstępnej Pucharu Polski jego nowa drużyna, po emocjonującej końcówce, przegrała z GKS Tychy 3-2.

Spotkanie dostarczyło wielu emocji a o wyniku spotkania zadecydowały ostatnie cztery minuty, w których piłkarze obu zespołów zdobyli aż trzy bramki ! Wynik meczu ustalił w 90 minucie Krzysztof Bizacki.
Warto wspomnieć, że był to drugi występ Łukasza Lisaka w dwóch kolejnych sezonach przeciwko GKS Tychy w rozgrywkach REMES Puchar Polski. W poprzednim sezonie "Lisek" wystąpił w barwach Unii w przegranym 0-2 meczu rundy przedwstępnej z GKS w "Jaskółczym Gnieździe".
Łukasz Lisak po siedmiu latach gry w Unii Tarnów przez najbliższy sezon będzie występował w pierwszej lidze w barwach Kolejarza.