Wygrana i walkower tarnowskich siatkarzy
W czwartej kolejce drugiej ligi małopolskiej siatkówki mężczyzn grała tylko jedna nasza drużyna, MUKS Iskierka Tarnów. Występująca w grupie zachodniej ekipa MUKS Sokół Gumniska Tarnów wygrała bowiem walkowerem.
W pojedynku grupy wschodniej, trenowany przez Andrzeja Łosia zespół MUKS Iskierki Tarnów zagrał na wyjeździe z Orłem Ciężkowice. Po pierwszym wyrównanym secie, w kolejnych dwóch na boisku przeważali już tarnowianie, zwyciężając ostatecznie 3-0 (25-23, 25-16, 25-19). Była to druga z rzędu wygrana naszej drużyny, która zajmuje aktualnie trzecie miejsce w tabeli.
MUKS Iskierka: Filip Babiec, Wojciech Rubacha, Mateusz Nowak, Maksymilian Janik, Karol Czarnecki, Michał Kuczek, Nikodem Zacharek (libero), Miłosz Tyrka, Bartłomiej Krawiec, Przemysław Rura.
Grająca w grupie zachodniej drużyna MUKS Sokół Gumniska Tarnow zmierzyć miała się w hali Miejskiego Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach z Hutnikiem-Wandą Kraków. Krakowianie zrezygnowali jednak z przyjazdu do Tarnowa, oddając mecz walkowerem. Tarnowianie klasyfikowani są na pierwszej pozycji.
(sm)