Wygrana na koniec rundy - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Wygrana na koniec rundy

Na zakończenie pierwszej rundy spotkań w południowej grupie pierwszej ligi futsalu, tarnowska Unia zmierzyła się na wyjeździe z Profi-Sport Duda Gałów. Konfrontacja beniaminków zakończyła się wygraną „Jaskółek”, które tym samym na półmetku rozgrywek klasyfikowane są na szóstej pozycji ze stratą tylko trzech punktów do wicelidera, Heiro Rzeszów.

Mecz I ligi futsalu: Unia Tarnów - Górnik Polkowice

Niedzielny mecz od początku ułożył się dobrze dla podopiecznych trenera Jakub Drwala. Już w 4 min bramkarza gospodarzy pokonał bowiem Konrad Podobiński. Dziesięć minut później na listę strzelców wpisał się Wojciech Przybył (na zdjęciu), a w 18 min wynik do przerwy ustalił Tomasz Grzesiak.

Pierwsza bramka po przerwie padła w 26 min, a jej autorem był Michał Wierzbicki. W 33 min trzybramkowe prowadzenie „Jaskółek” przywrócił Tomasz Grzesiak, wynik meczu na 4-2 (3-0) ustalił natomiast minutę później Sebastian Leśniewski.

Unia: Jakub Wałach – Tomasz Grzesiak 2, Konrad Podobiński 1, Wojciech Przybył 1, Konrad Fryś oraz Dominik Strzelecki – Piotr Jodłowski, Michał Sieńczak, Konrad Stańczyk, Dominik Wardzała.