Wyjazdowa porażka z Beniaminkiem - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Wyjazdowa porażka z Beniaminkiem

W drugiej kolejce Centralnej Ligi Juniorek U16, prowadzona przez trenerów Michała Jarząba i Jacka Ćwika drużyna piłkarek TS Iskra Tarnów przegrała na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Dukli z Beniaminkiem Krosno.

Piłkarki TS Iskra Tarnów, grające w Centralnej Lidze Juniorek U16

Pierwsza połowa i początkowe minuty drugiej absolutnie nie wskazywały na porażkę naszego zespołu. Wręcz przeciwnie, to „Iskierki” miały w tym okresie lepsze okazje do zdobycia bramki. Nieszczęście tarnowianek rozpoczęło się w 55 min, gdy Milena Gołąb skapitulowała po strzale z ponad 20 metrów Julii Gałuszki. Trzy minuty później Natalia Ligęzka podwyższyła prowadzenie Beniaminka. W końcowych minutach na listę strzelczyń wpisały się natomiast jeszcze Amelia Polak (74 min) oraz Tatiana Głód (80+2 min) i mecz zakończył się porażką naszej drużyny 0-4 (0-0).

TS Iskra: Milena Gołąb – Julia Damian, Aleksandra Dziurda, Natalia Gala, Joanna Horodyska (50 Olga Wulkowicz), Olimpia Klimek (65 Gabriela Więcław), Karolina Najberek, Natalia Olchawska, Hanna Stachoń, Zuzanna Wróbel, Blanka Zając.

Po dwóch kolejkach tarnowianki zajmują w tabeli grupy „D” trzecie miejsce. W najbliższą niedzielę, 3 września o godz. 13 zagrają na stadionie Iskry w Tarnowie-Krzyżu z Football Success Academy Kraków.