Wysoka porażka młodych piłkarzy w Kielcach - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Wysoka porażka młodych piłkarzy w Kielcach

Występujący w grupie „D” Centralnej Ligi Juniorów U-15, młodzi piłkarze Unii Tarnów nie będą z pewnością miło wspominać sobotniego wyjazdu do Kielc. W spotkaniu dziesiątej kolejki, „Jaskółki” przegrały z tamtejszą Koroną aż 1-8 (0-4).

Gospodarze objęli prowadzenie w 8 min po strzale Macieja Rożka. Na 2-0 podwyższył w 28 min Mirosław Irzyk, a jeszcze przed przerwą na listę strzelców wpisali się Jakub Adach (35 min) oraz Igor Błaszczyk (40 min).

Autorem pierwszej bramki po zmianie stron był w 49 min Marcel Łukawski. Sześć minut później po raz drugi tego dnia między słupki trafił Maciej Rożek, a w 65 min w jego ślady poszedł Igor Błaszczyk. Strzelecki festiwal kielczan zakończył w 76 min Igor Czuba, wynik meczu ustalił natomiast w 79 min Kacper Konieczny, zdobywając honorową bramkę dla naszej drużyny.

Unia: Jan Mazurkiewicz (41 Jakub Strzałka) – Eryk Kurek (41 Aleksander Wójcik), Szymon Zbierzkowski, Olaf Kantor (55 Miłosz Różycki), Filip Padło, Kacper Konieczny, Przemysław Dzióbak, Jakub Hajdo, Filip Bober (4 Filip Szczurek, 45 Fabian Jasiak), Franciszek Woloszczuk (70 Piotr Ponikiewski), Szymon Kolasiński (41 Łukasz Musiał).