Wysoka porażka na inaugurację drugiej rundy - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Wysoka porażka na inaugurację drugiej rundy

Rozpoczęła się rewanżowa runda rozgrywek w czwartej grupie drugiej ligi futsalu mężczyzn. Dla ekipy Futsal Club Tarnów, jej inauguracja była bardzo nieudana. Tarnowianie w wyjazdowym meczu przegrali 1-10 (1-6) z KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka.

Piłka do futsalu

Mecz rozpoczął się jednak po myśli naszego zespołu, którzy w 3 min objęli prowadzenie po samobójczym trafieniu Daniela Nowaka. Trzy minuty później zawodnik gospodarzy zrehabilitował się za to niefortunne zagranie, doprowadzając do remisu. Kolejne bramki także zdobywali miejscowi. W 12 min na listę strzelców wpisał się Jakub Mączyński, a jeszcze w pierwszej połowie po dwa trafienia zaliczyli: Wibson Souza Oliveira (15 i 16 min) oraz Sebastian Maderak (19 i 20 min).

Po zmianie stron tarnowski bramkarz skapitulował jeszcze czterokrotnie. Pokonali go: Wibson Souza Oliveira (24 min), Daniel Nowak (30 min), Dawid Dziadana (30 min) oraz Przemysław Fakowski (39 min).

Futsal Club: Tomasz Dudziak – Piotr Jodłowski, Adrian Kochniarczyk, Bartłomiej Krużel, Jakub Szewczyk oraz Kamil Kaczówka, Mariusz Pawłowski, Daniel Ptak, Jarosław Szarek, Aleksander Wójcik.