Wysoka porażka w Busku - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Wysoka porażka w Busku

Wysokiej porażki doznali w szóstej kolejce drugoligowi futsaliści Futsal Club Tarnów. W wyjazdowym meczu tarnowianie przegrali 2-9 (1-3) z BSF Busko-Zdrój.

Piłka do futsalu

Mecz rozpoczął się od szybkiej wymiany bramek. Na trafienie z 1 min Kacpra Rogozińskiego celnym strzałem odpowiedział w 2 min Kamil Kaczówka. W dalszej części pierwszej połowy między słupki trafiali już tylko gospodarze, a konkretnie Maciej Śliski, który na listę strzelców wpisał się w 11 oraz w 13 minucie.

W początkowych fragmentach drugiej połowy, kolejne gole zdobyli Kacper Rogoziński i Maciej Śliski (obie te bramki padły w 23 min). W 27 min dzielący oba zespoły dystans zmniejszył nieco Daniel Ptak, końcówka meczu należała już jednak do futsalistów z Buska-Zdroju. Po dwie bramki zdobyli Kamil Skiba (32 i 39 min) oraz Aleksander Szumilas (36 i 38 min), stąd też spotkanie zakończyło się siedmiobramkową wygraną miejscowych.

Futsal Club: Adrian Zachara – Daniel Ptak 1, Piotr Jodłowski, Bartłomiej Krużel, Adrian Pasek oraz Kamil Kaczówka 1, Miłosz Chwał.