Wywalczyli podium - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Wywalczyli podium

Kirilł Padło, reprezentant tarnowskiego KS Oyama Karate zajął pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski Wschodniej w Rzeszowie. Dobrze spisali się na rzeszowskich matach inni nasi reprezentanci, którzy przywieźli do Tarnowa łącznie cztery puchary.

Kirilł Padło, reprezentant tarnowskiego KS Oyama Karate zajął pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski Wschodniej w Rzeszowie

W zawodach wzięło udział około 150 zawodników z dwunastu miast m.in.  Białegostoku, Lublina, Tarnobrzega, Oświęcimia, Rzeszowa, czy Katowic. Oprócz triumfującego w konkurencji „lekki kontakt” i kategorii 12-14 lat Kirilła Padło drugie miejsce w „semi-knockdownie” zajął senior, Jakub Kamiński. Na trzecim stopniu podium w swoich kategoriach uplasowali się Jakub Wnęk i Damian Stefański. Pozostali tarnowscy zawodnicy musieli uznać wyższość rywali, ale cieszą się ze zdobytego doświadczenia, ponieważ na imprezie tej rangi byli po raz pierwszy.

Zawody w Rzeszowie były ważnym sprawdzianem przed Mistrzostwami Polski Południowej Oyama Karate w kumite, które 25 kwietnia odbędą się na „Jaskółce” w Tarnowie. Dla kibiców wstęp na imprezę będzie darmowy.