XV memoriał im. Mariana Chudego i Wincentego Szyińskiego - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

XV memoriał im. Mariana Chudego i Wincentego Szyińskiego

Zawody zostały rozegrane w dniach 17,18 września w Częstochowie. Tarnowscy zawodnicy zdobyli cztery złote oraz trzy brązowe medale, natomiast w klasyfikacji drużynowej klub „Tiger" Tarnów wywalczył II miejsce, na 19 startujących klubów.

Tarnowski zespół reprezentowali: kadet 57 kg Krystian Raczek, kadet 63 kg Konrad Patyk, kadet 80 plus Jakub Panek, junior 56 kg Jakub Kras, junior 60 kg Dariusz Rabenda, junior 69 kg Damian Kiwior, młodzieżowiec 64 kg Łukasz Pis.

Podczas zawodów świetnie spisał się Damian Kiwior, który zdobył złoty medal wygrywając przed czasem wszystkie swoje pojedynki. Złoto podczas zawodów zdobyli także: Krystian Raczek, Dariusz Rabenda oraz Łukasz Pis.