Zaległa wygrana piłkarek TS Iskra - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Zaległa wygrana piłkarek TS Iskra

W rozegranym na boisku w Woli Rzędzińskiej zaległym meczu piątej kolejki Centralnej Ligi Juniorek U-16, piłkarki TS Iskra Tarnów pokonały 2-1 (0-1) Resovię. Zwycięstwo to dało im awans na czwarte miejsce w tabeli.

Mecz CLJ U-16: TS Iskra Tarnów - Resovia

Pierwsza połowa w wykonaniu zespołu trenerów Michała Jarząba i Jacka Ćwika nie była zbyt udana. Jedyną w tej odsłonie bramkę zdobyły w 28 min rzeszowianki, a jej autorką była Laura Krasny.

Po zmianie stron zdecydowanie więcej z gry miały już gospodynie. Bardzo szybko, po już po czterech minutach gry po przerwie do remisu doprowadziła Amelia Miterka, a bramkę na wagę trzech punktów zdobyła reprezentantka Polski U-15, Blanka Zając.

TS Iskra: Milena Gołąb – Olimpia Klimek, Karolina Najberek, Natalia Gala, Natalia Olchawska (78 Gabriela Więcław), Olga Wulkowicz, Aleksandra Dziurda, Hanna Stachoń (63 Joanna Horodyska), Zuzanna Wróbel, Amelia Miterka, Blanka Zając.