Zaległe zwycięstwo Metalu - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Zaległe zwycięstwo Metalu

W zaległym meczu dziewiętnastej kolejki wschodniej grupy małopolskiej czwartej ligi piłki nożnej, Metal Tarnów zmierzył się wczoraj na swoim boisku z Sokołem Słopnice. Pojedynek beniaminków zakończył się pewną wygraną naszego zespołu.

Piłkarz Metalu Tarnów

Do przerwy na stadionie przy ul. Warsztatowej nie padła żadna bramka. Wynik otworzył po trzech minutach gry po przerwie Arkadiusz Stolarz. W 56 min „jedenastka” trenera Jakuba Drwala prowadziła już 2-0, na listę strzelców wpisał się bowiem Arkadiusz Rajczyk. Wygraną Metalu przypieczętował natomiast w 64 min Damian Wolański, ustalając rezultat na 3-0 (0-0).

Na kolejkę przed zakończeniem pierwszej rundy, Metal zajmuje dziesiątą lokatę, o trzy punkty wyprzedzając klasyfikowaną na jedenastej pozycji Tarnovię. O tym, która z naszych drużyn zagra w drugiej rundzie o miejsca 1-10, a której pozostanie rywalizacja o lokaty 11-20, zadecydują zaplanowane na najbliższą sobotę mecze dwudziestej pierwszej kolejki. Metal zagra u siebie z liderem, Lubaniem Maniowy, Tarnovię czeka wyjazdowy mecz z czternastym w tabeli GKS Drwinia.