Zasłużone wygrane szczypiornistów - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Zasłużone wygrane szczypiornistów

Pięć zwycięstw zapewnili sobie piłkarze ręczni Pałacu Młodzieży podczas mikołajkowych spotkań w ramach rozgrywek Małopolskiego Związku Piłki Ręcznej.

Juniorzy z Tarnowa pokonali drużynę MTS Piast Skawina 33:24. Najlepiej punktującym zawodnikiem tarnowskiej drużyny okazał się Kamil Drobiecki, który zakończył spotkanie z jedenastoma bramkami na koncie.

Przykład ze swoich starszych kolegów wzięli również młodzicy z MKS Pałacu Młodzieży I oraz II. Oba zespoły rozegrały po dwa mecze z pierwszą i drugą drużyną MOSiR Bochnia, w każdym z nich triumfując. Podczas spotkania z drugą bocheńską drużyną podopieczni trenera Marcina Janasa w drugiej połowie nie pozwolili rywalowi na strzelenie ani jednej bramki, kończąc rywalizację z dwudziestopunktową przewagą 23:3. Ich koledzy z pierwszego zespołu, grając z tym samym rywalem po pierwszej połowie do szatni schodzili ze stratą jednej bramki 7:8. W drugiej udało im się jednak stanąć na wysokości zadania, by ostatecznie wygrać 23:12.

Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich spotkań.