Zawodnicy Speed Race Tarnów Team na podium w Jaśle - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Zawodnicy Speed Race Tarnów Team na podium w Jaśle

W rozegranym 22 maja X Jasielskim Turystyczno–Nawigacyjnym Rajdzie Samochodowym „PODKARPACIE 2010” tarnowska załoga w składzie Przemek Barnaś i Adam Bąk wywalczyli wysokie, drugie miejsce. Drużyna Speed Race Tarnów Team w klasyfikacji zespołowej również znalazła się na środkowym stopniu podium.

W tegorocznym Jasielskim Turystyczno–Nawigacyjnym Rajdzie Samochodowym „PODKARPACIE 2010” zespół Speed Race Tarnów Team reprezentowany był przez cztery zespoły w składzie: Przemek Barnaś i Adam Bąk, Rafał Kiwior i Sebastian Sasak, Paweł Szponder i Jarosław Wawrzkiewicz oraz Łukasz Kocoł i Agnieszka Wawrzkiewicz. Podczas rozgrywanych na błotnym podłożu odcinków o łącznej długości 60 km najlepiej z tarnowian poradzili sobie Przemek Barnaś i Adam Bąk, którzy zajęli drugie miejsce. Pozostałe zespoły Speed Race Tarnów Team zajęły odpowiednio miejsca: 6, 7 oraz 11. W klasyfikacji drużynowej dało to zespołowi Speed Race Tarnów Team drugie miejsce.