Zimowy Turniej Oyama Karate
W hali Szkoły Podstawowej nr 20 z Oddziałami Sportowymi w Tarnowie-Mościcach rozegrany został XV Zimowy Turniej Oyama Karate o Puchar Tarnowskiego Klubu Sportowego Oyama Karate. Rywalizowali w nim zawodnicy z różnych sekcji działających na terenie naszego miasta.
Zmagania odbywały się w trzech konkurencjach: kumite (walka), kata (prezentacja ustalonych form obrony i ataku) oraz sprawność. Decyzją arbitrów – sędzią głównym zawodów był sensei Dariusz Hachaj 4 dan – najwszechstronniejszymi zawodnikami turnieju wybrani zostali Aleksandra Zych oraz Dawid Sroka, którzy otrzymali okolicznościowe statuetki.
Wyniki:
Kategoria Sprawność
Dziewczynki 5-6 lat
1. Aleksandra Misaczek
2. Iga Witos
Dziewczynki 7-8 lat
1. Jagoda Kostrzewa
2. Gabriela Kwaśniak
3. Natalia Liszka
Chłopcy 5-6 lat
1. Jakub Trojanowski
2. Bartosz Budzyński
Chłopcy 7-8 lat
1. Antoni Rojek
2. Oskar Sroka
Chłopcy 9 i więcej lat
1. Mateusz Trojanowski
2. Hubert Firmuga
3. Szymon Budzyński i Tomasz Kwaśniak
Kategoria Kata
Dziewczynki 9-10 lat
1. Aleksandra Zych
2. Maja Witos
3. Karolina Kwaśniak
Dziewczynki 12 i więcej lat
1. Karolina Nowak
2. Magdalena Stec
3. Gabriela Stańczyk
Chłopcy 7-8 lat
1. Piotr Makowski
2. Karol Zdeb
Chłopcy 9-10 lat
1. Mateusz Nowak
2. Nikodem Bober
3. Maksymilian Mikos
Chłopcy 11-12 lat
1. Jakub Wlazło
2. Mateusz Zieliński
3. Wiktor Ból i Mikołaj Stós
Chłopcy 13 i więcej lat
1. Kacper Wnęk
2. Krzysztof Wnętrzak
3. Igor Biały
Młodzież i dorośli – open I
1. Grzegorz Nowak
2. Michał Kasperek
3. Oliwier Wnętrzak
Młodzież i dorośli – open II
1. Szymon Liszka
2. Dawid Sroka
3. Jakub Wnęk
Kategoria Kumite
Dziewczynki do 7 lat
1. Aleksandra Misaczek
2. Natalia Liszka
Dziewczynki do 8 lat
1. Jagoda Kostrzewa
2. Gabriela Kwaśniak
Dziewczynki 9-10 lat
1. Aleksandra Zych
2. Julia Stańczyk
3. Karolina Kwaśniak
Dziewczynki 10-11 lat
1. Gabriela Stańczyk
Dziewczynki 12 i więcej lat
1. Magdalena Stec
2. Karolina Nowak
3. Natalia Błocho
Chłopcy do 7 lat
1. Karol Zdeb
2. Jakub Trojanowski
3. Antoni Rojek
Chłopcy 8-10 lat - do 40 kg
1. Mateusz Zieliński
2. Hubert Firmuga
3. Piotr Makowski
Chłopcy 8-10 lat - powyżej 40 kg
1. Nikodem Bober
2. Wiktor Ból
3. Tomasz Kwaśniak
Chłopcy 12 i więcej lat
1. Krzysztof Wnętrzak
2. Mikołaj Stós
3. Jakub Wlazło
Młodzież i dorośli – open I
1. Grzegorz Nowak
2. Szymon Liszka
3. Oliwier Wnętrzak
Młodzież i dorośli – open II
1. Jakub Wnęk
2. Dawid Sroka
3. Tomasz Zdeb
(sm)
(sm)