Złota rękawica boksera - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Złota rękawica boksera

Michał Bardo, zawodnik klubu bokserskiego Tiger Tarnów zdobył tytuł najlepszego zawodnika podczas XXXV Międzynarodowego Turnieju o Złotą Rękawicę Wisły. Dobrze spisali się też pozostali pięściarze tarnowskiego klubu wracając do Tarnowa ze złotym, dwoma srebrnymi, oraz jednym brązowym medalem.

Kadet  Kamil Zakrzewski  zdobył złoty medal w kategorii kadet 60 kg, a Oskar Półkoszek i Maciej Szegda w kategorii junior 56 kg wywalczyli srebrne medale. Z brązem na szyi do Tarnowa wrócił junior Grzegorz Basta, który rywalizował w kategori 91+ kg. W narożniku naszym zawodnikom sekundowali trenerzy Józef Sadko i Sebastian Piątkiewicz.

To nie pierwszy sukces Michała Bardo w tym roku. Kilka tygodni temu wywalczył miano najlepszego zawodnika cyklu Grand Prix Małopolski, w wadze do 60 kg, a we wrześniu został uznany najlepszym juniorem II Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego o Puchar Burmistrza Miasta Sandomierza.