Złoty medal Adama Krysy - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Złoty medal Adama Krysy

Uczeń III LO w Tarnowie Adam Krysa zdobył złoty medal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w brydżu sportowym. Tarnowianin startujący w parze z Arturem Janeczko z Oświęcimia w turnieju na dystansie 66 rozdań z łącznym wynikiem 60,01 proc. pozostawił w pokonanym polu aż 34 startujące w finałach rozgrywanych w Starachowicach duety.

Natomiast w rozgrywanej w Tarnowie III Majówce Brydżowej w Turnieju Cavendish zwyciężyli Michał Krysa z Krzysztofem Jurkiem przed Justyną i Olgą Długosz. W turnieju na zapis maksymalny wygrała para Katarzyna Widlińska - Aneta Jaworska przed Katarzyną Cichy i Krzysztofem Piotrowskim.