Żużlowa rywalizacja młodych „Jaskółek” - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Żużlowa rywalizacja młodych „Jaskółek”

Drużyna składająca się z zawodników UKS „Jaskółek” minimalnie przegrała na wyjeździe w sparingu z żużlowcami Wybrzeża Gdańśk 44:45. Mecz odbył się w ramach obozu szkoleniowego młodych adeptów żużla.

Po zakończeniu zawodów rozegrano dodatkowy bieg z udziałem najlepszych zawodników każdego z zespołów. Wyścig zakończył się zwycięstwem młodych tarnowian. 4:2. Pierwszy do mety dojechał Mateusz Cierniak, drugie miejsce zajął wychowanek „Wybrzeża” Karol Żupiński. Jedno „oczko” wywalczył  Przemek Konieczny, a bez punktu finiszował P. Tyburski z Gdańska.
Oprócz treningów na torze i ćwiczeń ogólnorozwojowych żużlowcy znaleźli czas na zwiedzanie Gdańska. Wyjazd zorganizowano w ramach programu szkoleniowego Grupa Azoty Start przy współpracy z Miastem Tarnów.