Zwycięska passa Jaskółek - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Zwycięska passa Jaskółek

Piłkarze tarnowskiej Unii podtrzymali świetną passę pod koniec sezonu i zwyciężyli na wyjeździe z zespołem z Radoszyc 2:0. Jutro (3 czerwca) powalczą o kolejne punkty w tabeli. Dzięki wygranej nad Partyzantami Radoszyce „biało-niebiescy” awansowali na 10 miejsce w tabeli.

Bramki lokalnym Partyzantom strzelili Krzysztof Ropski w 20 minucie spotkania i Filip Wójcik w 73 minucie meczu. Unię do zwycięstwa poprowadzili: Dybowski - Jamróg, Pawlak, Witek, Węgrzyn - Drozdowicz (63’ Chłoń), Kuzdra, Hebda, Tyl (80’ Adamski), Wójcik (85’ Kamiński) - Ropski (88’ Gałuszka).

Już w najbliższą środę, 3 czerwca, „Jaskółki” zmierzą się z rezerwami Korony Kielce. Po czterech zwycięstwach z rzędu podopieczni trenera Daniela Bartkowskiego będą chcieli podtrzymać świetną passę i powalczyć o kolejne punkty.

Dotychczasowy bilans spotkań obu drużyn jest bardzo wyrównany. Po dwa zwycięstwa mają zarówno „biało-niebiescy”, jak i piłkarze z Korony. Odnotowano także jeden remis.

Początek meczu o godzinie 18:00. Bilety do nabycia w cenie: normalny 8 zł, ulgowy 4 zł.