Zwycięstwa i medale judoków - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Zwycięstwa i medale judoków

Trzech zawodników Błękitnych MPEC stanęło na podium podczas Mistrzostw Miasta Mysłowice w judo. Jakub Prokopowicz w wadze do 81kg i Kacper Sieniawski w wadze do 60kg wywalczyli  złote medale. Dawid Reneson w wadze do 60 kg zajął drugie miejsce.

W miniony weekend w Krakowie swoje zawody rozegrały także dziewczęta. Reprezentantki Małopolski w składzie Oliwia Nosek (Wierzchosławice), Beata Michałek (Błękitni MPEC), Aleksandra Piwowarczyk (Wierzchosławice), Karina Damian (Pałac Młodzieży Tarnów), Magdalena Górska (Pałac Młodzieży Tarnów) zdobyły brązowy medal Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Polski Młodziczek w Judo.

Brąz powędrował także do reprezentacji chłopców. Maksymilian Hajduk (waga 42 kg), Karol Knapik (waga 50 kg), Paweł Rutkowski (waga 60 kg) podczas Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzików w Judo uplasowali się na trzecim stopniu podium.