Zwycięstwo Tarnovii, porażka Metalu - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Zwycięstwo Tarnovii, porażka Metalu

Ze zmiennym szczęściem walczyły we wczorajszych meczach czwartej kolejki tarnowskie zespoły, występujące w rozgrywkach wschodniej grupy piątej ligi piłki nożnej. Tarnovia zdobyła komplet punktów, a Metal Tarnów doznał drugiej w sezonie porażki.

Mecz czwartej ligi piłki nożnej: Metal Tarnów - Tarnovia

Tarnovia zmierzyła się na boisku przy ul. Bandrowskiego z Koroną Niedzieliska. Mecz rozpoczął się po myśli gości, w 14 min jego wynik otworzył bowiem grający trener Korony, Sławomir Zubel. Gospodarze odrabianie strat zaczęli dopiero w końcowym kwadransie. Do remisu doprowadził w 76 min, wprowadzony na boisko jedenaście minut wcześniej, Szymon Kaczmarczyk. Rezerwowy Tarnovii w 82 min po raz drugi pokonał Tomasza Marka, a wygraną tarnowian przypieczętował w drugiej minucie doliczonego czasu gry Przemysław Bury, ustalając wynik na 3-1 (0-1). Po tej wygranej Tarnovia zajmuje w tabeli drugie miejsce.

Atutu własnego boiska nie wykorzystał natomiast Metal Tarnów, przegrywając z Kolejarzem Stróże 0-2 (0-1). Przyjezdni objęli prowadzenie w 31 min po strzale Daniela Kmaka. Ten sam zawodnik w 67 min ustalił wynik spotkania, po którym zespół z ulicy Warsztatowej klasyfikowany jest na jedenastej pozycji.