Zwycięstwo i porażka siatkarzy Iskierki - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Zwycięstwo i porażka siatkarzy Iskierki

Dwa ligowe mecze mają już za sobą siatkarze MUKS Iskierka Tarnów, którzy po trzech latach przerwy wrócili na parkiety pierwszej ligi małopolskiej. Po dwóch kolejkach ekipa z Tarnowa zajmuje piąte miejsce w tabeli.

Piłka do siatkówki

W inauguracyjnym spotkaniu, podopieczni trenera Andrzeja Łosia zmierzyli się w Gorlicach z tamtejszym GKPS. Po zaciętej pierwszej partii, zakończonej nieznaczną wygraną naszego zespołu, w kolejnych setach meczu rozgrywanego w hali gorlickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wyraźnie przeważali już gospodarze. Ostatecznie MUKS Iskierka przegrał 1-3 (25-23, 13-25, 14-25, 11-25).

W minioną sobotę beniaminek z Tarnowa podejmował natomiast w hali Miejskiego Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach, ekipę Volley Team Gromnik. Dwa pierwsze sety zakończyły się w miarę pewnymi wygranymi naszej drużyny. W trzecim trwała natomiast niezwykle wyrównana walka. Ostatecznie na przewagi wygrali tę odsłonę tarnowianie, w całym meczu zwyciężając 3-0 (25-17, 25-20, 34-32).