Zwycięstwo tarnowskich koszykarzy - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Zwycięstwo tarnowskich koszykarzy

Czteropunktowym zwycięstwem zakończył się mecz siódmej kolejki pierwszej rundy rozgrywek trzeciej ligi mężczyzn. Koszykarze MUKS 1811 Unia na własnym boisku pokonali drużynę MKS Limblach Limanowa 69:65.

Pierwsza połowa meczu należała do rywali, którzy umiejętnie kontrolowali grę i utrzymali niewielką przewagę punktową. Dopiero w trzeciej kwarcie gospodarze złapali wiatr w żagle, odrobili straty oraz zdobyli przewagę nad przeciwnikiem i utrzymali ją do końca spotkania. Po niedzielnej wygranej tarnowska drużyna zajmuję trzecie miejsce w tabeli, tracąc do lidera, UKS Calipers Kielce, zaledwie jeden punkt.

MUKS „1811” UNIA Tarnów – MKS LIMBLACH Limanowa – 69:65 – (17:21; 16:18; 20:11; 16:15)
MUKS: Bogusz 4, Stawarz 0, Wójcik 8, Niemczura 9, Piska 20, Sulowski 13, Uriasz 10, Skowron 5
LIMBLACH: Kindlik 8, Augustyniak 11, Ubik 0, Zając 20, Chowaniec 8, Hasior 8, Twaróg 10