Hala przy SP nr 18 oficjalnie oddana do użytku
15.02.2019, 15:22Dzisiaj oficjalnie oddano do użytku wielofunkcyjną halę sportową, dobudowaną do budynku Szkoły Podstawowej nr 18. – Można śmiało powiedzieć, że jest to zakończenie kolejnego rozdziału w bogatej historii szkoły oraz miasta Tarnowa – mówiła podczas uroczystości dyrektor SP nr 18, Ewa Świądro-Mielak.







