Udany początek młodych futsalistek - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Udany początek młodych futsalistek

Bardzo udanie rozpoczęły start w poznańskich finałach Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 15 (pisaliśmy o nich TUTAJ), futsalistki Iskry Tarnów. W pierwszym meczu grupowym tarnowianki pokonały 4-1 (3-1) UKS SMS Łódź.

Futsalistki Iskry Tarnów

W początkowych minutach spotkania tarnowianki skoncentrowały się głównie na defensywie i optyczna przewaga należała do rywalek. Już w 5 min, wynik otworzyła jednak rozgrywająca dobre zawody Zuzanna Wróbel. Minutę później prowadzenie Iskry podwyższyła Natalia Olchawska, która  w 10 min uderzeniem z dystansu zdobyła trzecią bramkę dla naszej drużyny. Wynik do przerwy ustaliła na 14 sekund przed końcem tej odsłony Zuzanna Miązek.

Po zmianie stron padła już tylko jedna bramka. Autorką czwartego gola dla podopiecznych trenerów Jacka Ćwika i Michała Jarząba była Blanka Zając.

Iskra: Milena Gołąb – Natalia Olchawska 2, Zuzanna Wróbel 1, Blanka Zając 1, Julia Damian, Aleksandra Dziurda, Natalia Gala, Joanna Horodyska, Julia Madura, Magdalena Pabian, Karolina Najberek, Nikola Sołtys, Katarzyna Sowa, Magdalena Sowa.