Po kolejne punkty do Szczyrku
20.10.2017, 12:03Podbudowane z pewnością środową wygraną w wyjazdowym spotkaniu z Uni Opole, siatkarki Grupy Azoty PWSZ już w sobotę rozegrają kolejny, czwarty w tym sezonie mecz pierwszoligowy. W rozpoczynającym się o godz. 18.30 pojedynku zmierzą się na wyjeździe z SMS PZPS Szczyrk.













