Złote dziewczyny
12.04.2016, 09:20Dwa złote medale na Mistrzostwach Polski w Biegach Górskich w Ustrzykach Dolnych wywalczyły zawodniczki tarnowskiego Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego. Paulina Górak triumfowała w kategorii juniorek na dystansie 2,5 km, a Oliwia Sowa w kategorii młodziczek w biegu na 1500 m. Dodatkowo MLUKS zajął czwarte miejsce w klasyfikacji klubowej.













