Miasto wyemituje kolejne obligacje
30.07.2020, 15:09Podczas dzisiejszej XXXV nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej tarnowscy radni podjęli uchwałę w sprawie emisji kolejnych obligacji komunalnych Gminy Miasta Tarnowa oraz zasad ich zbywania, nabywania i wykupu przez prezydenta miasta Tarnowa. Za jej przyjęciem padło czternaście głosów, jeden radny był przeciw, a ośmioro wstrzymało się od głosu.












