Tarnów nagrodzony za sprawną komercjalizację
25.06.2013, 15:32Promocja dobrych rozwiązań zarządzania usługami w samorządach – taki był cel konkursu pod hasłem Samorządowy Lider Zarządzania 2013 zorganizowanego m.in. przez Związek Miast Polskich. Urząd Miasta Tarnowa został nagrodzony za komercjalizację zakładów specjalistycznego lecznictwa ambulatoryjnego.



