W Zespole Niepublicznych Niepłatnych Szkół powstaje liceum
05.01.2011, 15:22Szkoła przy ul. Błotnej idzie do przodu. Z inicjatywy rodziców dyrekcja zdecydowała o powołaniu liceum. Aktualnie w placówce są przygotowywane pomieszczenia, w których będą odbywać się zajęcia dydaktyczne. Liceum rusza od września, będzie nakierowane na przedmioty ścisłe.



