Komendant Chorągwi Krakowskiej z wizytą w Tarnowie
27.12.2010, 10:32Komendant ZHP Chorągwi Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki harcmistrz Paweł Grabka, odwiedził w okresie przedświątecznym Hufiec ZHP Tarnów im. gen. Józefa Bema. Okazją do wizyty było przekazanie miastu przez tarnowskich harcerzy Betlejemskiego Światła Pokoju oraz rozpoczynające się rocznicowe obchody 100lecia tarnowskiego harcerstwa, które przypadają na rok 2011.



