Wyrównany mecz w Zabrzu
02.09.2019, 09:13W pierwszej kolejce PGNiG Superligi w piłce ręcznej mężczyzn, Grupa Azoty Tarnów zmierzyła się na wyjeździe z piątą drużyną poprzedniego sezonu, Górnikiem Zabrze. Tarnowski beniaminek pokazał się w tym spotkaniu z bardzo dobrej strony, po wyrównanym meczu przegrywając jedynie 22-23 (9-14).


.jpg)


.jpg)


.jpg)




