Finał nie dla tarnowianek
05.09.2019, 14:49Zawodniczkom drugiej drużyny Tarnovii nie udało się awansować do finału Pucharu Polski w piłce nożnej kobiet na szczeblu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. W półfinałowym spotkaniu rozegranym wczoraj na stadionie przy ul. Bandrowskiego, gospodynie przegrały 1-2 (0-0) z Podgórzem Kraków.

.jpg)


.jpg)
.jpg)



.jpg)



