Pożegnanie z halą PWSZ
22.11.2019, 14:18Już tylko dwa mecze pozostały piłkarzom ręcznym Grupy Azoty Tarnów do półmetka rozgrywek PGNiG Superligi. W ostatnim domowym pojedynku pierwszej rundy tarnowianie zagrają jutro o godz. 17 z Sandra SPA Pogonią Szczecin. Będzie to ostatnie spotkanie naszej „siódemki” w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, od drugiej rundy Grupa Azoty swoje domowe mecze rozgrywać będzie w Arenie Jaskółka Tarnów.

.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)






