Siatkarki powalczą o awans
10.03.2016, 11:59Siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów o wejście do ogólnopolskiej części rywalizacji o awans do pierwszej ligi powalczą przed własną publicznością. Mecz z drużyną AGH Kraków odbędzie się w sobotę, 12 marca. Początek o godz. 18.00 w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej.











